pirmadieniais–penktadieniais 8–15 val.
Įvadas Antenos ir radijo dažnių technologija Antenos Lauko antena EM-2845, PROFI, 0–200 km, DVB-T2, LTE/4G filtras

Lauko antena EM-2845, PROFI, 0–200 km, DVB-T2, LTE/4G filtras

Užsakymo kodas J0669
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
Prekės ženklas EMOS
Užsakymo kodas J0669
Produkto numeris 2704280010
EAN 8595025399748

FAQ – Dažnai užduodami klausimai

Rekomenduojamas didžiausias stulpo skersmuo yra 65 mm.
Galima naudoti bet kokį adapterį, kurį naudojate mobiliesiems telefonams įkrauti ir kurio parametrai yra 5 V/1 A. Originalus antenos maitinimo šaltinis turi 5 V/550 mA reikšmes, tačiau yra 1 A nominalios vertės.

Galiausiai naudokite plačiajuostį stiprintuvą: J0400 + skirstytuvai J0102 / J01032 / J0104

Ant kambarinių (aktyvių) antenų įrengti negalima. Pasyviosioms antenoms gaminys tinka visiems gaminiams.
Nereikia. Tai UHF dažnių juostoje veikianti antena.
PRIVALUMAI: 1. Savitarpio trikdžių ir trukdžių nebuvimas dėl to, kad tokioje antenoje iš tikrųjų nėra nieko, kas būtų indukuojama. Iš tikrųjų jo konstrukcijoje nėra elementų, kurie galėtų skleisti elektromagnetinę spinduliuotę. 2. Išskirtinai paprastas montavimas ir valdymas. Reikia tik teisingai orientuoti pasyviąją anteną. 3. Pasyviajai antenai nereikia atskiro maitinimo šaltinio. 4. TRŪKUMAI: 1. Jis jautrus įvairiems trukdžiams, o signalo kokybė labai priklauso nuo vietos. 2. Signalo kokybė labai priklauso nuo vietos. Turi kruopščiai pasirinkti vietą ir atlikti tikslią orientaciją, ypač jei įrenginys yra prasto priėmimo zonoje. 3. Signalo kokybei gali turėti įtakos daugybė veiksnių: pastatai, medžiai, reljefas ir oro sąlygos.
PRIVALUMAI: 1. Juos galima pagaminti beveik bet kokio dydžio ir formos. 2. Aktyviąsias antenas galima įrengti beveik bet kurioje patalpos vietoje arba už jos ribų. Darbo kokybei nedaug įtakos turi reljefo reljefas, taip pat medžių, pastatų ir kt. trukdžiai. 3. Aktyviajai antenai net ir žemas signalo lygis nėra kliūtis: jį sustiprina papildoma įranga. 4. Daugelyje aktyviųjų antenų galima reguliuoti stiprinimo lygį ir triukšmo slopinimą. 5. Trikdžius, kurie gali atsirasti naudojant aktyviąją anteną, taip pat pašalina specialūs triukšmo slopinimo įtaisai. TRŪKUMAI: 1. Didesni kaštai. 2. 3. Norint, kad aktyvioji antena tinkamai veiktų, reikia nuolatinio maitinimo šaltinio. 4. Kartais aktyviosios antenos įrengimas ir konfigūravimas yra gana sudėtingas.

Aktyvioji antena gali būti bet kuri antena su integruotu signalo stiprintuvu tiesiai į anteną. Aktyviosios antenos gali būti naudojamos ir priėmimui, ir perdavimui, tačiau dažniausiai jas galima matyti kaip priėmimo antenas. Naudojant signalui priimti, integruotas stiprintuvas sustiprina priimamą radijo signalą, todėl galima naudoti daug ilgesnį kabelį.
Kai aktyvioji antena naudojama kaip siųstuvo antena, ji padidina radijo signalo galią. Aktyviosios plačiajuostės televizijos antenos skirtos priimti signalą tose vietose, kur jis silpnas. Pasyviosios antenos - tai antenos be stiprintuvo. Savo klientams visada patariame pirkti pasyviąsias antenas, o jei reikia naudoti ilgesnį nei 30 m kabelį, tiesiog pridėkite kabelio stiprintuvą, kad kompensuotumėte linijos nuostolius. Bet kurios pasyviosios antenos skiriamasis bruožas yra tas, kad ji priima signalą tik dėl savo geometrijos (formos). Todėl kuo didesnis tokios antenos plotas, tuo patikimesnis bus signalas.

Anteną galima prijungti dviem būdais - 1. Naudojant pridedamą maitinimo šaltinį ir maitinimo jungiklį. Iš antenos į turniketą nutieskite kabelį, prie turniketo prijunkite maitinimo šaltinį ir prijunkite turniketą prie televizoriaus. / 2. Jei nenaudojate maitinimo šaltinio ir turniketo, televizoriuje reikia įjungti antenos maitinimo šaltinį. Negalima įjungti antenos ir televizoriaus maitinimo. Taigi, jei yra atskiras 12 V maitinimo šaltinis, maitinti iš televizoriaus / stovo negalima.
LNB trumpasis pranešimas rodo, kad yra trumpas maitinimo šaltinis. STB nustatymuose maitinimas įjungtas per STB, o ne per maitinimo šaltinį. Pakeiskite maitinimo šaltinio parinktį STB nustatymuose ir gedimas turėtų būti pašalintas.

Ta problema, kurią aprašote, atitiktų 5G signalo aprėptį jūsų vietovėje. 626 MHz dažnis yra gana artimas mobiliojo ryšio operatorių dažnių juostos dažniui, todėl atsiranda trukdžių. Mobiliojo ryšio operatoriai palaipsniui užima vis daugiau dažnių juostų, todėl senesnės antenos šiuo atveju neturi pakankamai priemonių filtruoti.

Taip, bus, nes tai yra ta pati dažnių juosta.

Kad karavane būtų galima priimti TV signalą, rekomenduojame naudoti anteną J0664. Antena maitinama 5 V USB laidu arba tiesiogiai iš STB ar televizoriaus.

LTE filtras naudojamas filtruoti vadinamąją iškirpto signalo juostą, kurią užima telefonų operatoriai. Dėl filtro antena gaudys ir (arba) derinsis tik tam tikroje juostoje už telefono juostos ribų, ji bus išfiltruota.

Anteną galima prijungti dviem būdais.
1. Naudojant pridedamą maitinimo šaltinį ir maitinimo jungiklį. Nuo antenos nutieskite kabelį į turniketą, prijunkite maitinimo šaltinį prie turniketo ir prijunkite turniketą prie televizoriaus.
2. Jei maitinimo šaltinio ir kreiptuvo neprijunkite, televizoriuje reikia įjungti antenos maitinimo šaltinį.
Negalima įjungti antenos maitinimo šaltinio ir televizoriaus maitinimo šaltinio.

Palydovinio signalo skaidyti negalima, nes jame yra ne tik pats signalas, bet ir įtampos komandos. Naudojant su keliais imtuvais, visada būtina pratęsti kabelį tiesiai iš kelių LNB į imtuvą.

Iš aliuminio.

Galima naudoti tik visas pasyviąsias antenas be išorinio stiprintuvo (J5838, J0679, J0669, J0680, J0690). Kitų naudoti negalima, nes juose yra stiprintuvas, maitinamas iš USB nuolatinės srovės adapterio.

Svarbiausi parametrai
naudojimas lauke
antenos tipas pasyvus be stiprintuvo
rekomenduojamas montavimo atstumas iki televizijos bokšto 0
stiprintuvas ne
Kiti parametrai
signalo priėmimas DVB-T/T2
tinkamas Full HD transliacijų priėmimui taip
tinkamas priėmimui iš kelių transliuotųjų ne
gavimo kampas 45°/40°
poliarizacija horizontalus ar vertikalus
tinkamas ilgų distancijų priėmimui taip
LTE filtras taip
dažnio juostos UHF
bendraašio kabelio ilgis pakuotėje ne
jungties tipas F jungtis
metalinis stiprintuvas atsparus pažeidimui ne
maitinimo šaltinis pasyvus
dažnio intervalas 470–790 MHz
stiprintuvo valdymas ne
tinkamas karavanams, nameliams ant ratų ne
jungtys yra pakuotėje ne
STB (set-top-box) ne
RF išvesties impedansas 75 Ohm
elementų skaičius 26
montavimas nenurodyta
prieš / už santykis 22–35 dB
išėjimo signalo maksimali energija nenurodyta
5G filtras ne
matmenys 940 × 315 × 38 mm
pakuotė 1 vnt., dėžė
Atsisiunčiami failai
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Mielai jums patarsiu
Produktfragen senden Sie an
Susiję produktai

Susiję produktai (8)

Standartinės jungties lizdas EU 3503
Rekomend. kaina su PVM
12,90
Bendraašis kabelis CB113UV, 100 m
Rekomend. kaina su PVM
94,90
Plačiajuostis stiprintuvas EM-4405G
Rekomend. kaina su PVM
27,90
5G filtras EM694F
Rekomend. kaina su PVM
9,59
Skirstytuvas EM2342
Rekomend. kaina su PVM
4,59
Palydovinės lėkštės laikiklis, 50 cm
Rekomend. kaina su PVM
22,90